Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUOCACIB Brno 2016

DUOCACIB Brno 2016

sobota 6.2.2016
rozhodčí: Robert Kubeš (CZ)
Caterham Shahrastani, mezitřída V1, CAC

Posledně se ujala povídání Petra, tak tentokrát je to na mě.

Začínám si myslet, že únorové výstavní Brno mi není souzeno. V roce 2015 jsem musel pro zdravotní potíže vynechat já, letos jsme odvystavovali jen jeden den, protože pro změnu zdravotní potíže postihly Petru.

Ještě v pátek večer nebylo jasné, zda vůbec v sobotu někam pojedeme. Petřin zdravotní stav se pomalu horšil, ale v sobotu ráno se to trošku zlepšilo a my seděli ve vlaku už v 5.45. Cestou jsem neusnul ani na minutu.

Do haly "P" na BVV jsme se dokotrcali něco kolem deváté hodiny. Čekaly nás víc jak čtyři hodiny, než půjdu na řadu. K polednímu jsem začal usínat, panička byla ráda, že jí silný kašel tolik nedusí. Chvíli přemýšlela, že do kruhu půjdu s někým jiným, že to běhání asi neudýchá.

Když už na mě konečně přišla řada, no řekněme, nebyl jsem z nějakého předvádění se moc nadšený. Jako na potvoru jsem "chytil stopu" na koberci a ta mě zajímala víc, než Petra na druhé straně vodítka. Petra mi musela hlavičku přizvedávat. Myslím, že se jí v hlavně honila myšlenka, že mě z kruhu vynese v zubech, jestli s tím zlobením okamžitě nepřestanu.

I pan rozhodčí Kubeš si všiml, že jsem nějaký rozhozený, přesto všechno na mě byl moc hodný a ocenil mě s Petrou V1, CAC.

V ten okamžik bylo hotovo..........dokázali jsme s Petrou další malý zázrak..........pět dní před svými druhými narozeninami jsem se stal Českým šampionem. Na cestě k jeho získání jsme měli více štěstí, než rozumu.

O CACIB už tolik nešlo, i když jeho zisk, nebo r. CACIB by byla pověstná třešínka na dortu.

Náročný den byl za námi a my odjížděli na hotel "utahaní jako ti psi". Na Petru dolehlo její nachlazení v plné síle.

V neděli mě měl posuzovat pan Jančík, ale Petřino nachlazení ji ráno nedovolilo vstát z postele. Petra říkala, že by mě do haly ani nedonesla. Zůstali jsme tedy na hotelu a odpočívali.

Nechci říkat, co bude za rok. V našem životě platí..............Já míním a život mění.

Za fotečky děkuji svému páníčkovi Martinovi.

Váš Caterham Shahrastni

 

Fotografie